Canon esitles uut EOS-1D X Mark II professionaalidele loodud peegelkaamerat

Canon esitles uut EOS-1D X Mark II professionaalidele loodud peegelkaamerat

Canon esitles täna esmakordselt uut EOS-1D X Mark II peegelkaamerat, mis seab uue taseme kiiruses – pildistades 14 kaadrit sekundis , sellel on AF/AE  jälgimine ja 16 fps LiveView režiim.

EOS-1D X Mark II on loodud EOS-1D X kaameraid kasutavate fotograafide tagasiside põhjal ning sellel on uus 20,2 MP täiskaader CMOS sensor, uus Al Servo AF III+ ja 4K videojäädvustus kuni 60p.

Kaaleral on lai ISO valik – 100 kuni 51200, laiendatav 50-lt kuni 409600ni. Sellega on EOS-1D X Mark II kaamera parim kõikides valgustingimustes, alates väga valgest kuni peaaegu pimedate keskkondadega.

Kaameral on täiustunud 61 punktiga AF süsteem koos 41 risttüüpi AF punktidega, mis katab laiendatud ala ja teravustab nõrgas valguses kuni -3EV. Valitud pikenduste ja telefoto-objektiividega pildistamisel pakub uus AF süsteem esimest korda ka f/8 AF tuge kõigi 61 punktiga. Koos Canoni populaarse pro sarja AF tehnoloogiate EOS iTR ja AF Case sätetega sisaldab EOS-1D X Mark II ka uut Al Servo AF III+, mis parandab jälgimistundlikkust kohtades, kus subjekti liikumised võivad toimuda.

Kõrvuti AF süsteemiga on kaameral ka uus 360k RGB+IR mõõtesensor, mis tagab täpse säri ja parema subjekti tuvastuse. FlickerDetection, mis algselt võeti kasutusele EOS 7D Mark II kaamera juures, tagab stabiilsed tulemused ka kunstvalgustuse puhul.

EOS-1D X Mark II BODY BCKEOS-1D X Mark II kaamera  suudab pildistada 14 kaadrit sekundis AF/AE jälgimisega ja RAW formaadis. Võimalik on pildistada ka 16 fts LIveView režiimil AF-ta. Uue CFast 2.0 kaardiga suudab kaamera teha piiramatu hulga JPEGsid või 170 RAW faili püsiva kiirusega pildistamisel.

EOS-1D X Mark II on hetkel kõige kaasaegsem EOS DSLR sarja kaamera, osaliselt tänu uuele Dual “DIGIC 6+” protsessorile, mis tagab sensori suure pildimahu kiire töötlemise. Täiustatud peeglikonstruktsioon kasutab uut kettaajamist, et täiustada kiiret pildistamist peegli minimaalse vibratsiooni või häälega.

EOS-1D X Mark II kaameral võimaldab filmitegijatel filmida 4K (4096×2160) erinevate kaadrisagedusega kuni 60 fpsCFast 2.0 kaardile. Samuti võimaldab see teha täis HD filme (1920x1080p) 120fps kiirusel, mis on ideaalne aeglase videosalvestuse jaoks. 60fps kiirusega tehtud 4K filmi otsustavaid hetki on võimalik eraldada suure resolutsioonilise 8.8 MP kaadrina, andes teile üha suurema kontrolli jäädvustuse iga hetke üle.

Filmitegijad võivad nautida kiiret ja stabiilset AF 4K ja täis-HD filmis tänu Canoni DualPixel CMOS AF tehnoloogia ja MovieServoAF-le, samal ajal kui LCD puutepaneel võimaldab videote jäädvustamisel kiiresti valida AF punkte.

Sisseehitatud GPS salvestab pildistamise asukoha EXIF andmetena, võimaldades sel viisil täpselt arvestust pidada piltide üle. Nii Etherneti LAN kui SuperSpeed USB 3.0 ühendus annavad võimaluse pilte jagada kas läbi FTP või otse arvutisse. Lisaks toetab uus WFT-E8 juhtmevaba failiedastaja kiiret 802.11ac (5 GHz sagedusala) standardit.

EOS disainipärandit esindaval EOS-1D X Mark II kaameral on täiustatud käepide ja lülitid, mis tagavad parema operatiivsuse ja käsitsemismugavuse, ning selle ilmastikukindlus muudab kaamera igasuguste elementide suhtes vastupidavaks, olles ideaalne välistingimustes pildistamiseks. Intelligent Viewfinder II funktsioon tagab umbes 100% vaatevälja koos pildiinfo elektroonilise katvusega, mis tähendab, et teil pole kunagi vaja pildiotsingust eemale vaadata.