Eestis jõudis müügile Samsungi uusim nutitelefon Galaxy S6 edge+

Eestis jõudis müügile Samsungi uusim nutitelefon Galaxy S6 edge+

Alates tänasest on Eestis müügil Samsungi uusim nutitelefon Galaxy S6 edge+, millel on eelkäijast veelgi suurem, 5,7-tolline kaardus ekraan. Telefonide hinnad algavad 799 eurost olenevalt sisseehitatud mälumahust. Galaxy S6 edge+ nutitelefonil on kahelt poolt kaardus ekraan, võimekas kaamera kõrgekvaliteediliste fotode ja videote tegemiseks ning juhtmevaba laadimine.

Tele2 turundus- ja müügidirektori Kristjan Seema sõnul on Galaxy S6 edge+ silmapaistev ja eriline telefon, mis on saanud rohkem tähelepanu kui sama kategooria konkurendid. „Galaxy S6 edge+ on telefon just teadlikumale tehnoloogiakasutajale, kes oskab hinnata telefoni uusi suurepäraseid funktsioone,“ lisas Seema.

Galaxy S6 edge+ omanikele pakutakse ainulaadset lisateenust “Galaxy Care”, mis sisaldab tasuta nutitelefoni ekraanikindlustust, seadme kindlustust veeõnnetuste vastu ja lisaks võimalust saata oma nutitelefon parandusse erakordselt mugavalt – kulleri abiga. „Galaxy Care“ teenus võimaldab kullerteenust kasutada ühe korra esimese aasta jooksul alates teenuse tellimisest. Ühe aasta jooksul saab klient oma seadet remontida kaks korda, olenemata sellest, kus õnnetus juhtus – Eestis või kus tahes mujal –, kattes ainult omavastutuse osa. Teenuse saamiseks tuleb kliendil 30 päeva jooksul pärast seadme ostmist Samsung Galaxy Care rakendus GALAXY Apps rakendustepoest alla laadida ja aktiveerida. “Galaxy Care” teenus laieneb kõigile Galaxy S6 seeria telefonidele (S6, S6 edge, S6 edge+).