Eestlane disainis universaalkerega Tesla Model S-i

Eestlane disainis universaalkerega Tesla Model S-i

Elektriautotootja Tesla Motorsi tootevalikus on kokku olnud kolm autot – Roadster, Model S ning hiljuti lisandus nimekirja Model X. Kui Roadster ehitati üles Lotus Elise kerel, siis Model S ja X on Tesla disainerite ning inseneride kätetöö.

Paraku piirdus autotootja Model S-i puhul vaid ühe keretüübiga, sedaaniga. Seda nägi ka eestlane Rain Prisk, kes leidis, et ühest maailma populaarseimast elektriautost võiks olla olemas ka universaalkerega variant.
Tesla Model S Rain PriskKuna 24-aastane Prisk ei tööta Teslas ega ole nendega ka kuidagi seotud pidi ta esialgu piirduma sellega, et saab fototöötlustarkvara abil kujutada ette, milline võiks universaalkerega Model S välja näha.

Universaalkerega Model S ei ole noormehe esimene saavutus, tema digitaalse pintsli all on endale uue välimuse saanud Aston Martin Rapide, McLaren, Viper, Rolls Royce Ghost ning veel paljud teised tuntud automargid.

Fototöötlustarkvarana kasutab ta Adobe Photoshoppi ning abimeheks on Wacom Bamboo joonistuslaud.

  • Arnis

    Kõik on peaaegu tore, aga vedrustuse ja velgede väärastamine on kahetsustvääriv tegevus. Pane originaal tagasi, sinnamaani ei näe asi isegi kontsemptsiooni moodigi välja. Ning katuseboksiga üritati teha mida? Varjata ebamõistlikke proportsioone? Seda pole ka vaja.