Fossili uus Android Wear nutikell meenutab välimuselt Moto 360

Fossili uus Android Wear nutikell meenutab välimuselt Moto 360

Luksuslike käekellade tootja Fossil, kes teeb käekellasid firmadele nagu Adidas, Burberry ja Armani, hakkas enda uut Android Wear operatsioonisüsteemiga nutikella müüma Ameerika Google Play internetipoes.

Kella nimeks on Q Founder ning välismaa kodanikel on juba võimalus soetada toostevabast terasest rihmaga kellaversioon 275 dollari eest, nahkrihmaga versioon maksab 275 dollarit ja jõuab lähinädalatel müügile.

Tavaliselt kipub Androidi nutikellades olema kasutusel Qualcomm kiibistik, aga Fossil on otsestanud uuele mudelile lisada hoopiski Intel Atom protsessori. Muutmälu on kellal 1GB, sisemälu 4GB, ekraan on 1,5-tolline ja 360x326p resolutsiooniga ning aku kestab väidetavalt kuni 24 tundi.

Selle nutikella pilte vaadates tuleb kohe meelde Motorola Moto 360 nutikell, mis on välimuselt põhimõtteliselt identne. Kell on samamoodi ümmargune ja ekraani allääres on millegipärast ekraanipinda veidi vähendatud.

fossilq nutikell

Spordisõbrad peavad selles nutikellas pettuma, sest puudub pulsiandur.

Kahjuks on ettevõtte uusim Q Founder nutikell hetkel saadaval vaid Ameerikas, aga loodetavasti jõuab see lähikuudel ka Euroopa turul müügile.