HTC esitleb uut lipulaeva 12. aprillil

HTC esitleb uut lipulaeva 12. aprillil

Kunagi tehnoloogiamaailmas suurt kõneainet pakkunud HTC teatas, et esitleb 12. aprillil uut nutitelefoni, millest saab nende uus nn lipulaev ehk tippklassi telefon.

Seniste kuulujuttude kohaselt saab telefon nimeks HTC 10 ning sellega jätkatakse praegust One seeriat. Disaini osas usutakse, et see sarnaneb One M9 telefoniga.

Telefonilt tasub oodata 5,5-tollist ekraani ja Snapdragon 820 protsessorit. Uut telefoni esitletakse veebiülekande käigus ehk ajakirjanikele mõnd suurt pressiüritust ei korraldata. See on märk sellest, et HTC-l on tõesti käes rasked ajad.

  • Argo Luude

    Mõtlen, et kuna androditootjatel jõuab kohale, et on väga suur hulk tarbijaid, kes ei soovi mingit hiiglaslikku labidat kaasas tassida ning sooviksid mõnusas mõõdus, hästi taskusse mahtuvat telefoni? Aga no nagu lambakari, et üks ees ja teised robinal järel. Ja nüüd ongi nii, et kolin mina iosi meeste leeri peagi, sest apple näed on sellest tõest aru saanud – neil lisaks labidale ka normaalses mõõdus ja hästi funktsioneerivad isendid olemas.