Kiip.ee ja Geenius liituvad, Ronald Liive asub Geeniuse meeskonnas tööle

Kiip.ee ja Geenius liituvad, Ronald Liive asub Geeniuse meeskonnas tööle

Tehnikauudiste portaalid Kiip.ee ja Geenius.ee on otsustanud liituda ning jätkata ühiselt Geeniuse nime all. Kiip.ee asutaja ja peatoimetaja Ronald Liive asub tööle Geeniuse meeskonnas.

“Meil on hea meel tervitada Ronaldi väsimatut tegutsemislusti ja teravat sulge Geeniuse portaalis ning oleme kindlad, et koos saame tuua lugejateni palju häid ja huvitavaid artikleid,” ütles Geeniuse peatoimetaja Henrik Roonemaa.

Ka Ronald Liive edastas uudise kohta positiivseid signaale.

“Leian, et väikses konnatiigis, nagu seda Eesti on, on mõttekas jõud koondada,” lausus Liive. “Näen, et Geeniuse tiimiga liitumine on asjade loomulik edasiminek. Hans ja Henrik on uue saidi väljatöötamisega näinud palju vaeva. Geeniusega liitumise otsus tuli tänu sellele, et meil on tehnoloogiaalase veebiväljaande osas samad väljavaated. Usun, et kahe saidi ühendamisest võidavad enim lugejad, kes ei pea enam infot erinevatest allikatest ammutama.”

Ronald Liive ütleb enda tutvustuseks, et on olnud tehnoloogiast huvitatud juba lapsest saati, mil vanemad hankisid koju esimese 286 ning sellest ajast on flopidiskid, kõvakettad ning operatsioonisüsteemid olnud tema elu lahutamatud osad.

“Suurem ajakirjanduslik huvi tehnoloogia vastu tärkas 2007. aastal,” meenutas Liive oma karjääri algust. “Sellest ajast saadik olen igapäevaselt hoidnud end ning lugejaid kursis kõikvõimalike tehnoloogiaettevõtete tegemistega.”

Peale Geeniuse toimetab Ronald Liive edasi “Tehnikaminutite” rubriiki, mis on eetris teisipäeviti Raadio2-s.

Ronaldiga saab kontakti tema e-postiaadressil ronald.liive@geenius.ee.