Kokkuvõte tehnoloogiaettevõtete aprillinaljadest

Kokkuvõte tehnoloogiaettevõtete aprillinaljadest

Tänasel aprillikuu esimesel päeval on kombeks teha nalja. Traditsioonist peavad kinni ka mitmed tehnoloogiaettevõtted. Teeme kokkuvõtte tänavustest parimatest aprillinaljadest.

Samsungi interneti püksid

dualpixel_final_CS6Juba mõnda aega on Samsung tõsiselt tegelenud asjade interneti toodete arendusega. Seoses sellega tutvustas ettevõte täna internetti ühendatud teksapükse. Samsungi sõnul on tegu nutikate pükstega, mis jälgivad kandja elustiili ning vastavalt sellele oskavad püksid näpunäiteid jagada.

Pükste esimene suur funktsioon Wi-Fly on arendatud selleks, et püksilukk ei ununeks enam kunagi lahti. Kui sensor tunnetab ära, et püksilukk on jäänud liiga kauaks lahti, siis saadetakse selle kohta nutitelefoni teavitus.

Survesensorite abil tunnetavad püksid ära, kui nende kandja on liiga pikalt istunud. Vähemalt kord tunnis saadetakse telefoni teavitus, mis ärgitab pükste kandjat püsti tõusma.

Bio-sensor jälgib inimese südamerütmi ning higi taset. Kui need on liiga kõrged, siis soovitatakse kandjal maha rahuneda. Kõige suuremaks funktsiooniks on külmkapi lukk. Kui pinge vööl on liiga kõrge, siis aktiveeritakse külmkapil lukk, et seda ei saaks enam avada.

Google

Avades täna Google Mapsi Androidi rakenduse tipi ekraanil sisse Take me to Funky Town, seejärel alustab ekraanil Pegmani nimeline tegelaskuju tantsimist. Sama tegelaskuju on võimalik kohata ka Google Street View.

Google’i Inboxi meiliäpis saab e-kirjadele automaatselt vastata emotikone kasutades.
smart-reply-emoji_1
Gmaili veebiäpis saab kirjale vastates lisada juurde Minionide filmist tehtud GIFi, kus üks kollane tegelane viskab mikrofoni maha.
Gmail Mic Drop_Send

Google’i üheks suurimaks naljaks on uued prillid Cardboard Plastic, mis on Google’i sõnul esimesed pärisreaalsuse prillid.

Viimaseks naljaks on Google’i droon-õhupallid.

Google’i sokiotsimise äpp.
Google Search for your Socks Main
YouTube’i SnoopaVision.

Google’i isesõitev jalgratas.

Samsungi retrotelefon.