Kõlakas: iPhone’i tootevalik peaks 2017. aastal nägema suuri muudatusi

Kõlakas: iPhone’i tootevalik peaks 2017. aastal nägema suuri muudatusi

Uuringufirma KGI Securities Apple’ile spetsialiseeruv analüütik Ming-Chi Kuo väljastas uue raporti, kus sul korral keskendub ta uutele iPhone’idele. Jah, alles esitleti üht uut iPhone’i, kuid juba on aeg küps rääkida järgmistest õunalogoga telefonidest.

Analüütiku kohaselt on Apple’il plaanis 2017. aastal uuendada iPhone’ide tootevalikut märgatavalt. Väidetavalt on Apple’il kavas siis esitleda klaasist korpusega iPhone’i, mil on AMOLED ekraan. Analüütiku väitel läheb Apple tagasi klaasi peale, mis oli kasutusel ka iPhone 4 puhul, kuna sellega saab teha veelgi õhemaid telefone.

Lisaks teatab Kuo, et 2017. aasta iPhone sarnaneb välimuselt Samsungi Edge telefonidega ehk ekraan on väikse kumerusega. Telefoni esi- ning tagakülg on klaasist ja küljed alumiiniumist. Disaini osas ei tohiks telefon sarnaneda ühegi praeguse iPhone’iga.

Ekraanisuuruste osas leiab uuringufirma, et Apple’i valikusse lisandub 5,8-tollise ekraaniga iPhone. Kuigi telefonil on suurem ekraan usub analüütik oma andmetele tuginedes, et füüsiliselt on telefon praegusest 6S Plus mudelist isegi väiksem.

Lisaks uuele disainile, suuremale ekraanile, AMOLED ekraanile ning klaasi kasutamisele peaks nimetatud telefon toetama ka juhtmevaba laadimist.

Kuigi kirjeldatud kuulujutt võib paljudele tunduda uskumatuna, siis tuleb pidada meeles, et sama analüütik on seni Apple’i kohta üsna korrektseid ennustusi teinud.