Microsoft edastab arendajatele Windows Phone 8.1 uuendust

Microsoft edastab arendajatele Windows Phone 8.1 uuendust

Aprillis, mil leiab aset Microsofti arendajate konverents, väljastab tarkvaragigant uue versiooni mobiilsest operatsioonisüsteemist Windows Phone. Mitmete allikate kohaselt on Microsoft viimastel nädalatel hakanud uut süsteemi jagama mitmetele Windows Phone’i arendajatele. Varajane ligipääs uuele süsteemile annab arendajatele võimaluse tutvuda uute rakendusliideste ning muude funktsioonidega. Lisaks annab see arendajatele hea võimaluse viia oma rakendused kooskõlla uue süsteemi reeglitega.

Varasemate lekete põhjal on teade, et uue süsteemi üks põhifunktsioone saab olema teavituste süsteem. Samast süsteemist lekkis hiljuti pilt. Allikatele tuginedes saame kinnitada, et lekkinud pildil on kujutatud ehtne Windows Phone’i teavituste süsteem. Windows Phone 8.1 kõik uued funktsioonid avalikustab Microsoft oma iga-aastasel arendajate konverentsil Build.

Kuigi kõik funktsioonid avalikustatakse aprillis tasub kalendris ära märkida veel kaks kuupäeva – 23. ja 28. Veebruar. Neil päevadel leiavad aset Microsofti pressiüritused, kus eeldatavasti avalikustatakse uue süsteemi kohta midagi uut.

Allikas: The Verge