Microsofti virtuaal-assistent Cortana nüüd saadaval ka iOSile ja Androidile

Microsofti virtuaal-assistent Cortana nüüd saadaval ka iOSile ja Androidile

Pärast pikka beetatestimist sai tehnikagigandil Microsoft valmis uus äpp iOSi ja Androidi nutiseadmete jaoks. Tänasest on nimetatud seadmetel saadaval Microsofti virtuaal-assistent Cortana.

Cortana viimine iOSile ja Androidile on järgmine samm Microsofti uues taktikas. Tuntud tarkvaratootja testis Cortanat konkureerivatel seadmetel mitu kuud.

Microsofti assistent jõudis Windows Phone’i kasutajateni möödunud aastal, selle toomine iOSile ning Androidile on osa suuremast plaanist pakkuda Windows 10 kasutajatele ühtset kogemust kõigil seadmetel.

Esialgu on äpp saadaval vaid USAs ning Hiinas. See tähendab, et Cortana äpp ei ole kasutatav neil, kes kasutavad Eesti App Store’i või Play Store’i kontosid. Kui sul aga on ligipääs USA või Hiina kontole, siis lae Cortana alla siit: [button color=”” size=”” type=”square_outlined” target=”https://play.google.com/store/apps/details?id=com.microsoft.cortana” link=”https://play.google.com/store/apps/details?id=com.microsoft.cortana”]Android[/button], [button color=”” size=”” type=”square_outlined” target=”https://itunes.apple.com/app/cortana/id1054501703″ link=”https://itunes.apple.com/app/cortana/id1054501703″]iOS[/button]