Täna jõudis Eestis ametlikult müügile Samsung Galaxy S7 ja S7 edge

Täna jõudis Eestis ametlikult müügile Samsung Galaxy S7 ja S7 edge

Samsung tõi täna Eestis ametlikult müügile Galaxy S7 edge ja S7 nutitelefonid. “Selle aasta lipulaevad paistavad silma stiilse disaini, uuenenud kaameravõimaluste, moodsa tarkvara ja suurema akuga. Lisaks saab telefone mugavalt teiste seadmetega – näiteks virtuaalreaalsuse komplektidega – ühendada,” teatab Samsung oma pressiteates. Kuigi ametlik müük algas tänasest on telefon tänu operaatorite ning elektroonikapoodide eeltellimistele jõudnud juba esimeste klientideni.

“Lähtusime arendustegevuses lõppkasutajate soovidest – nendeks on modernsus, kvaliteet ja funktsionaalsus. Galaxy S7 edge ja S7 ei ole mitte ainult stiilse disaini ja mugava ühenduvusfunktsiooniga, vaid ka veekindlad ning varustatud suurema aku ning kaameraga, mis teeb suurepäraseid pilte ka hämaras valguses,“ rääkis Samsung Eesti juht Toomas Tiits. “Lisaks neile suurepärastele nutitelefonidele saab kasutaja kaasa Galaxy Care teenuste paketi, tasuta ekraanikindlustuse ja ka veekahjustuskindlustuse, Premium klassi teenused ja populaarseimad rakendused.“

Uusi telefone saab kasutada ka virtuaalreaalsuse peakomplekti Gear VR-iga. Lisaks on uued lipulaevad ühildatavad Samsung Gear 360 kaameraga, mida saab kasutada virtuaalreaalsusvideote loomisel.

Soovituslik jaehind on Samsung Galaxy S7 puhul 709 eurot ning Samsung Galaxy S7 edge puhul 809 eurot. Nutitelefonid on musta või kuldset värvi. Telefonide ametlik müük algab täna (11. märtsil) Eesti mobiilioperaatorite esindustes ja suuremates elektroonikakauplustes.