Tele2 sai Apple’i ametlikuks koostööpartneriks

Tele2 sai Apple’i ametlikuks koostööpartneriks

Tele2 Eesti saatis täna välja pressiteate, kus teatab, et alustas uue iPhone SE eeltellimuste võtmist. Kuid sellest on veel olulisem ning märgilisem uudis, et Tele2-st sai nüüd Apple’i ametlik koostööpartner.

“Koostöölepingu sõlmimiseks testis Apple Tele2 võrku kõigi uuemate Apple’i seadmetega, kohandas oma toodete tarkvara vastavalt meie võrgu parameetritele ning kinnitas, et kõik teenused toimivad veatult,“ ütles Tele2 Eesti tegevjuht Argo Virkebau.

Virkebau sõnul tähendab ametlik partnerlus maailma kõige hinnatuma ja väärtuslikuma ettevõttega Tele2 klientidele kindlustunnet, et edaspidi arvestab Apple oma uutele seadmetele tarkvara luues spetsiaalselt Tele2 võrgu seadete ja eripäradega. Näiteks 2100 MHz sageduse laialdase kasutamisega, et Apple’i tooted ühilduksid Tele2 võrguga parimal võimalikul viisil.

Enne Apple’i partneriks olemist müüs Tele2 iPhone’e esimestel aastatel nn althõlma, kuid viimastel aastatel tehti seda juba täiesti avalikult. Kuna Tele2 poolt müüdud iPhone’id pärinesid teiste edasimüüjate käest oli ka nende hind antud operaatori poodides märkimisväärselt kallim. Koos Tele2 lisandumisega Apple’i koostööpartnerite nimekirja on kõik kolm Eesti operaatorit Apple’i ametlikud partnerid.

Lisaks Tele2 alustasid täna iPhone SE eeltellimuste võtmist ka Telia ja Elisa. SE on Eestis saadaval nii 16GB kui 64GB mälumahuga, hinnad on vastavalt 499 ja 599 eurot.