Tesla uus elektriauto Model 3 võib korraga tulla kahes variatsioonis

Tesla uus elektriauto Model 3 võib korraga tulla kahes variatsioonis

Disaineri nägemus Tesla Model 3-st

Disaineri nägemus Tesla Model 3-st


Juba pea aasta tagasi teatas populaarne elektriautode tootja Tesla Motors, et 2016. aasta märtsis esitlevad nad oma kolmandat autot Model 3. Erinevalt Tesla praegustest autodest on Model 3 märksa soodsamast hinnaklassist ning seni avalikustatud informatsiooni põhjal hakkab maksma ligikaudu 30 000 eurot.

Model 3 slaid

Hong Kongi pressiüritusel näidatud slaid

Mida lähemale märtsile, seda rohkem infot hakkab auto kohta lekkima. Anonüümsete allikate kohaselt kavatseb Tesla märtsis esitleda korraga kahte Model 3 elektriautot. Väidetavalt on üks neist tõesti soodsamast hinnaklassist sedaan ning teine on Model X-i väiksem versioon.
Kõlaka avalikustanud ajakirjaniku Seth Weintraubi sõnul ei uskunud ta mainitud kõlakad alguses isegi, kuid kui nägi Hong Kongis peetud Tesla ametliku ürituse slaide, siis otsustas kuulujutu ringlusesse lasta. Mainitud slaididel kujutati Tesla praeguseid autosid ning tulevikuplaanide juures ilutsesid kaks katteloori all olevat autot.

Tuleb ära mainida, et Tesla kõneisiku kohaselt ei ole kuulujutul alust ning märtsis näeb ilmavalgust vaid üks uus Tesla elektriauto.