Vaata, millal alustavad Tele2, Elisa ja Telia iPhone SE eeltellimist ning müüki

Vaata, millal alustavad Tele2, Elisa ja Telia iPhone SE eeltellimist ning müüki

Sel esmaspäeval esitles Apple uut 4-tollist iPhone’i, mis sel korral kannab nime SE. Telefoni esitlusel hõigati välja kuupäevad, mil alustatakse selle eeltellimist ning müüki suurtel turgudel ehk Austraalias, Kanadas, Hiinas, Prantsusmaal, Saksamaal, Hong Kongis, Jaapanis, Uus-Meremaal, Puerto Ricos, Singapuris, Ühendkuningriigis ning USAs.

Apple’i kohaselt jõuab iPhone SE maikuu lõpuks müügile kokku sajas riigis. Ettevõte ei ole seni veel täpsustanud, kas nende riikide seas on ka Eesti. Seoses sellega uurisime Tele2, Elisa ja Telia esindajate käest, millal nad alustavad uue telefoni müüki.

Tele2 kommunikatsioonijuhi Egle Merbachi sõnul alustatakse Tele2 kodulehel iPhone SE eeltellimist juba 29. märtsil. Samal päeval alustavad eeltellimisega ka Elisa ja Telia. Hoolimata sellest, et eeltellimine avatakse juba 29. märtsil teatasid Elisa ja Telia, et esimesed telefonid ning vabamüük algab alles 6. aprillil.

Marbachi väitel jõuab telefon Tele2-s müügile 9. aprillil. Samas ei tasu ära unustada seda, et Tele2 Eesti ei kuulu Apple’i ametlike edasimüüjate hulka ning sellest tulenevalt on võimalik, et esimesed iPhone SE telefonid jõuavad Tele2 juba varem.